postheadericon Wiosenne i jesienne pilotki z kożuszkiem

Jeszcze do niedawna kurtki pilotki były zarezerwowane wyłącznie dla mężczyzn. Obecnie, chętnie paradują w nich również kobiety i obiektywnie należy przyznać, iż prezentują się w nich fantastycznie. Nie ulega wątpliwości to, że największym zainteresowaniem cieszą się w okresie wiosny i lata, ale mówimy tu głównie o fasonach z ociepleniem. Przede wszystkim, stylowe pilotki najczęściej wykonane są ze skóry, zarówno z naturalnej jak i ekologicznej, chociaż te pierwsze są znacznie trwalsze, ale za to znacznie droższe. Jednak możemy się nimi cieszyć nawet przez kilka lat, w związku z czym warte są swojej ceny.

Trzeba zaznaczyć to, że cechą charakterystyczną pilotek jest duży, rozłożysty kołnierz, pokryty kożuszkiem. Oczywiście, jesienne i wiosenne fasony, są także od środka obszyte kożuszkiem lub futerkiem, dlatego są ciepłe i na pewno w nich nie zmarzniemy. Poza tym, tego rodzaju kurteczki sięgają pasa, zwykle zapinane są na ukośny zamek, czasami zdobione też na dole ściągaczem. Oprócz tego cechują się ciekawą kolorystyką, choć bez wątpienia do najmodniejszych odcieni należy czerń, beż oraz brąz. Nie mniej śliczne są kurteczki w żywych kolorach jak czerwień, żółć, turkus, seledyn czy róż, które doskonale pasują do wiosennych stylizacji, a podczas ponurej jesieni ożywią nasz wizerunek. Ale w przypadku pilotek w wyszukanej kolorystyce musimy pamiętać o tym, by ich barwa współgrała z pozostałymi odcieniami elementów naszej kreacji.

Na uwagę zasługuje fakt, iż panowie zakładają pilotki głównie do jeansów, zaś w przypadku damskich stylizacji mogą też stanowić wspaniałe zwieńczenie spodni rurek, legginsów, spódnicy czy sukienki. Z pewnością, idealnie pasują do codziennych stylizacji, ale co odważniejsze kobiety zakładają je do kreacji wieczorowych. Warto zwrócić uwagę na to, że najczęściej chodzi w nich młodzież, jednak to nie znaczy, iż dorośli źle w nich wyglądają, nic bardziej mylnego, ale ważne jest to, by kolor i krój kurteczki był dopasowany do ich sylwetki, wieku i pozostałych elementów stylizacji. Nie mniejsze znaczenie odgrywają również dodatki do stroju, które powinny się wspaniale komponować z pilotką, choć kontrasty kolorystyczne też są mile widziane, ale dobór barw musi być dobrze przemyślany, aby np. nie dobrać różowych rękawiczek do czerwonej kurtki.

A, więc pilotki to kurtki, wręcz wymarzone na wiosnę i jesień, ponieważ są ciepłe, wygodne, kolorowe i bardzo kobiece, choć jeszcze nie tak dawno paradowali w  nich wyłącznie mężczyźni. Poza tym, są kurtkami ponadczasowymi, gdyż od wielu lat nie wychodzą z mody, w związku z czym na pewno nie będą nam zalegać w szafie, gdyż obecnie są trendy i nic nie wskazuje na to, by w najbliższej przyszłości miały odejść w zapomnienie. Dlatego warto zakupić stylową pilotkę, ponieważ jeszcze przez długi okres będzie modowym hitem numer jeden.

modny kożuch

Warning: file_put_contents(): Only 0 of 21735 bytes written, possibly out of free disk space in /home/dxf/public_html/vzp.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php on line 430

Fatal error: Uncaught exception 'Exception' with message 'Comet Cache: failed to write cache file for: `/wiosenne-i-jesienne-pilotki-z-kozuszkiem/`; possible permissions issue (or race condition), please check your cache directory: `/home/dxf/public_html/vzp.pl/wp-content/cache/comet-cache/cache`.' in /home/dxf/public_html/vzp.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php:435 Stack trace: #0 [internal function]: WebSharks\CometCache\Classes\AdvancedCache->outputBufferCallbackHandler('<!DOCTYPE html ...', 9) #1 /home/dxf/public_html/vzp.pl/wp-includes/functions.php(3783): ob_end_flush() #2 [internal function]: wp_ob_end_flush_all('') #3 /home/dxf/public_html/vzp.pl/wp-includes/class-wp-hook.php(286): call_user_func_array('wp_ob_end_flush...', Array) #4 /home/dxf/public_html/vzp.pl/wp-includes/class-wp-hook.php(310): WP_Hook->apply_filters('', Array) #5 /home/dxf/public_html/vzp.pl/wp-includes/plugin.php(453): WP_Hook->do_action(Array) #6 /home/dxf/public_html/vzp.pl/wp-includes/load.php(679): do_acti in /home/dxf/public_html/vzp.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php on line 435