postheadericon Pikowane puchowe płaszcze

W ostatnim czasie można zauważyć, iż do mody wróciły pikowania, które zdobią nie tylko torebki, kurtki, ale i płaszcze. Trzeba powiedzieć o tym, że tego rodzaju odzież wierzchnia jest chętnie noszona przez panie w każdym wieku, zarówno kilkuletnie dziewczynki, nastolatki czy kobiety dojrzałe, ponieważ jest wygodna i nie krepuje ruchów, np. podczas jazdy samochodem. Poza tym, płaszczyki puchowe pasują zarówno do eleganckich jak i sportowych stylizacji, gdyż cechują się szerokim asortymentem, wśród którego znajdziemy i szykowne, i bardziej luźne fasony.

Na uwagę zasługuje fakt, iż największym zainteresowaniem cieszą się w okresie zimy, gdyż dzięki puchowi, są bardzo ciepłe i skutecznie chronią nas przez zmarznięciem. Poza tym, mogą posiadać  rożną długość, chociaż do najpopularniejszych należą płaszczyki średniej długości, do kolan lub za kolona. Nie mniej ładne są fasony w wersji maxi, po które najczęściej sięgają zmarzluchy, gdyż są niezastąpione podczas minusowych temperatur. A, co najważniejsze dzięki odsuwanym kilkucentymetrowym zameczkom po bokach płaszcza, mamy rozcięcia pozwalające nam na swobodne poruszanie się. Równie stylowe są króciutkie płaszczyki, uwielbiane przez młode dziewczęta, jednak podczas siarczystych mrozów lepiej jest je zastąpić długimi fasonami, ponieważ wtedy na pewno nie zmarzniemy.

Warto również zwrócić uwagę na to, że puchowe płaszczyki pikowane mogą posiadać różny krój i być oryginalnie zdobione. Przede wszystkim, ogromnym zainteresowaniem cieszą się płaszcze z kapturem, który najczęściej jest odpinany. Otóż, spełnia on dwie funkcje, ozdobną i praktyczną, ponieważ w razie potrzeby chroni naszą głowę przed deszczem, śniegiem czy wiatrem. W ostatnim czasie trendy są także płaszczyki ze stójką, które doskonale pasują do codziennych stylizacji. Nie zapominamy tu również o fasonach z kołnierzem, w szczególności dużym i rozłożystym, gdyż jest on hitem w ostatnich sezonach. Należy podkreślić to, że tego rodzaju płaszczyki często dekorowane są paskiem, podkreślającym wcięcie w talii. Mile widziane są też kieszenie, sprzączki oraz klamerki, ozdobne guziki zamiast zamka. Ponadto sportowe fasony dekorowane są napisami lub nadrukami.

Nie należy się też obawiać wyszukanych wzorów, w szczególności kiedy mówimy o płaszczykach dziecięcych i młodzieżowych. Ogromną zaletą puchowych płaszczy pikowanych jest bajeczna kolorystyka. Oczywiście, podczas chlapy najbardziej praktyczne są ciemne odcienie jak: czerń, granat, brąz, grafit, śliwka. Jednak to nie znaczy, iż inne barwy są niemodne, bowiem kobiety równie chętnie noszą płaszczyki w żółtym, czerwonym, kremowym, niebieskim czy różowym kolorze. Nie ulega wątpliwości to, że jasne płaszcze trzeba częściej prać, co wpływa na ich krótszy okres użyteczności. Ale z drugiej strony są śliczne i warto też je mieć w swojej kolekcji zimowych strojów.

Jak widać, pikowane płaszcze puchowe są idealne na zimę, ponieważ są ciepłe, wygodne i stylowe. A, co najważniejsze pasują do każdej stylizacji i z powodzeniem mogą w nich paradować kobiety w każdym wieku.

modny kożuch

Warning: file_put_contents(): Only 0 of 21875 bytes written, possibly out of free disk space in /home/dxf/public_html/vzp.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php on line 430

Fatal error: Uncaught exception 'Exception' with message 'Comet Cache: failed to write cache file for: `/pikowane-puchowe-paszcze/`; possible permissions issue (or race condition), please check your cache directory: `/home/dxf/public_html/vzp.pl/wp-content/cache/comet-cache/cache`.' in /home/dxf/public_html/vzp.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php:435 Stack trace: #0 [internal function]: WebSharks\CometCache\Classes\AdvancedCache->outputBufferCallbackHandler('<!DOCTYPE html ...', 9) #1 /home/dxf/public_html/vzp.pl/wp-includes/functions.php(3783): ob_end_flush() #2 [internal function]: wp_ob_end_flush_all('') #3 /home/dxf/public_html/vzp.pl/wp-includes/class-wp-hook.php(286): call_user_func_array('wp_ob_end_flush...', Array) #4 /home/dxf/public_html/vzp.pl/wp-includes/class-wp-hook.php(310): WP_Hook->apply_filters('', Array) #5 /home/dxf/public_html/vzp.pl/wp-includes/plugin.php(453): WP_Hook->do_action(Array) #6 /home/dxf/public_html/vzp.pl/wp-includes/load.php(679): do_action('shutdown') # in /home/dxf/public_html/vzp.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php on line 435