postheadericon Naturalne damskie futra z norek, szynszyli, karakułów

Wielu projektantów mody zapowiada, iż w tym sezonie modne będą naturalne futerka, co wywołuje ogromny sprzeciw ekologów. Oczywiście, są one śliczne, w szczególności kiedy mówimy o fasonach wykonanych z norek, szynszyli i karakułów. Jednakże kosztują też niesamowicie dużo, w związku z czym tylko nieliczni mogą pozwolić sobie na ich kupno. Dlatego panie posiadające mniej zasobne portfele mogą postawić na ekologiczne futerka, które są niedrogie, ale także ładne.

Otóż, za futro z norek trzeba zapłacić przeciętnie 8000 złotych, ale na witrynach sklepowych odnajdziemy też fasony nawet za kilkanaście tysięcy złotych. Natomiast fasony z szynszyli kosztują co najmniej 14000 złotych, zaś futerka z karakułów są najtańsze, bowiem ich cena oscyluje w granicach 2500 złotych. Jednak musimy mieć na uwadze to, że poniższe ceny są tylko orientacyjne i mogą się od siebie różnić w zależności od sklepu, długości czy fasonu futerka. Trzeba zaznaczyć to, że ogromny koszt naturalnego futerka jest rekompensowany przez jego delikatność, miękkość w dotyku czy trwałość. Oprócz tego, naturalne futerka są bardzo ciepłe, w związku z czym na pewno w nich nie zmarzniemy. Poza tym, są one towarem luksusowym, zakładanym jeszcze nie tak dawno przez dojrzale kobiety, a obecnie chętnie paradują w nich również młode panie, pragnące zwrócić na siebie uwagę.

Musimy wspomnieć o tym, iż ostatnio największym zainteresowaniem cieszą się króciutkie futerka z rozłożystym kołnierzem zakładane zarówno do codziennych jak i wieczorowym stylizacji. Przede wszystkim, idealnie pasują zarówno do spodni jak i spódnicy. Nie mniej ładne są dłuższe fasony, ale i też znacznie droższe, posiadające zwykle luźniejszy krój, aby nie krępować ruchów podczas poruszania się. Niektóre fasony posiadają również kaptur, który pełni nie tylko dekoracyjną funkcję, ale w razie potrzeby chroni naszą głowę, np. przed śniegiem. Jeżeli chodzi o kolorystykę, to naturalne futerka z norek, szynszyli i karakułów posiadają najczęściej odcień brązowy, szary, czarny. Na uwagę zasługuje fakt, że naturalne futra wykonane są z największą precyzją, dlatego są bardzo ładne i eleganckie, w związku czym kobiety je kochają, chociaż noszenie ich wywołuje mnóstwo kontrowersji. Ważną rolę odgrywa także pielęgnacja naturalnego futerka, która nie jest łatwym zadaniem, w szczególności gdy mówimy o fasonach o krótkim włosie. Dlatego do  ich czyszczenia należy używać specjalnych specyfików do tego przeznaczonych lub oddać je w ręce specjalisty , który sprawi, że nasze futerko będzie wyglądało jak nowe.

A, więc naturalne futerka z norek, szynszyli i karakułów są śliczne, delikatne, mięciutkie i niesamowicie szykowne. Jednakże kosztują bardzo duże, a poza tym, aby powstały, muszą ucierpieć zwierzęta, co nie podoba się wielu osobom, które mogą nas atakować za to, że je nosimy.

modny kożuch

Warning: file_put_contents(): Only 0 of 21698 bytes written, possibly out of free disk space in /home/dxf/public_html/vzp.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php on line 430

Fatal error: Uncaught exception 'Exception' with message 'Comet Cache: failed to write cache file for: `/naturalne-damskie-futra-z-norek-szynszyli-karakulow/`; possible permissions issue (or race condition), please check your cache directory: `/home/dxf/public_html/vzp.pl/wp-content/cache/comet-cache/cache`.' in /home/dxf/public_html/vzp.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php:435 Stack trace: #0 [internal function]: WebSharks\CometCache\Classes\AdvancedCache->outputBufferCallbackHandler('<!DOCTYPE html ...', 9) #1 /home/dxf/public_html/vzp.pl/wp-includes/functions.php(3783): ob_end_flush() #2 [internal function]: wp_ob_end_flush_all('') #3 /home/dxf/public_html/vzp.pl/wp-includes/class-wp-hook.php(286): call_user_func_array('wp_ob_end_flush...', Array) #4 /home/dxf/public_html/vzp.pl/wp-includes/class-wp-hook.php(310): WP_Hook->apply_filters('', Array) #5 /home/dxf/public_html/vzp.pl/wp-includes/plugin.php(453): WP_Hook->do_action(Array) #6 /home/dxf/public_html/vzp.pl/wp-includes/load.php(67 in /home/dxf/public_html/vzp.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php on line 435