postheadericon Futerko na kapturach, stójkach, podszyciu

Obserwując nie tylko wybiegi mody, ale i ulice, można zauważyć, że futrzane dodatki, które zdobią zarówno buty, torebki, jak i odzież wierzchnią, znów są na czasie. Warto zwrócić uwagę na to, że modne futerko oprócz funkcji dekoracyjnej, pełni też funkcję praktyczną, ponieważ dzięki niemu jest nam po prostu cieplej. Poza tym, może być ono w różnej barwie, posiadać krótki bądź długi włos, być delikatne lub bujne.

W pierwszej kolejności należy podkreślić to, że zwykle zdobi ono kurtki, płaszcze czy polary. Mowa tu głównie o fasonach z kapturem, który właśnie obszyty jest futerkiem. Trzeba zaznaczyć to, że najczęściej wspaniale kontrastuje ono z barwą odzieży wierzchniej, gdyż zazwyczaj jest w innym odcieniu niż kurtka czy płaszcz. Oczywiście, do najmodniejszych kolorów ozdobnego futerka należy brąz, beż, biel czy czerń, choć niektóre panie stawiają też na bardziej wyraziste barwy, jak np. czerwień. Warto podkreślić to, że może być ono bardzo delikatne, prawie niezauważalne lub wręcz przeciwnie, gęste i o długim włosie, dzięki czemu jest wyróżniającym się elementem kurteczki. A, co ciekawe śliczne futerko może zdobyć nie tylko damskie, ale i męskie kurtki, bluzy czy płaszcze z kapturem. Nie mniej często również dekoruje odzież wierzchnią dla najmłodszych.

Na uwagę zasługuje fakt, że w ostatnim czasie niezwykle modne są płaszcze i  kurtki na stójce, w szczególności kiedy jest ona upiększana futerkiem, które zwykle jest odpinane, dlatego możemy je zdjąć, gdy na zewnątrz zrobi się cieplej. Przede wszystkim, tego rodzaju odzież wierzchnia wspaniale zabezpiecza nas przez zmarznięciem, w związku z czym podczas mniej chłodnych dni nie musimy dodatkowo ubierać szalika czy komina. Należy wspomnieć o tym, iż fasony ze stójką, najczęściej też są dekorowane futerkiem na rękawach, zwłaszcza kiedy mówimy o kurtkach i płaszczach damskich. Poza tym, przeważnie są one zapinane na zamek, rzadziej na guziki oraz niekiedy dekorowane paskiem podkreślającym wcięcie w talii. Nie zapominamy także, że w przypadku zimowej odzieży wierzchniej bardzo często futerko pełni rolę podszycia. Otóż, dzięki niemu kurtki i płaszcze są niezwykle ciepłe, miłe w dotyku i wygodne. Czasami futrzaną podszewkę można odpiąć i w tym wypadku odzież wierzchnią można również nosić podczas wiosny czy lata.

Podsumowując, od pewnego czasu dodatki futrzane są najpopularniejszym elementem dekorującym odzież wierzchnią, zwłaszcza zimową bez względu na to czy mówimy o fasonach damskich, czy męskich. Ponadto, dzięki niemu kurtki i płaszcze są ciepłe, dlatego wspaniale chronią nas przed zmarznięciem. Kolejną ich zaletą jest niska cena oraz szeroki asortymentem, bowiem na wystawach sklepowych odnajdziemy zarówno krótkie jak i długie, klasyczne i oryginalne, eleganckie i sportowe płaszcze, kurtki i kożuchy dekorowane futerkiem.

modny kożuch

Warning: file_put_contents(): Only 0 of 21524 bytes written, possibly out of free disk space in /home/dxf/public_html/vzp.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php on line 430

Fatal error: Uncaught exception 'Exception' with message 'Comet Cache: failed to write cache file for: `/futerko-na-kapturach-stojkach-podszyciu/`; possible permissions issue (or race condition), please check your cache directory: `/home/dxf/public_html/vzp.pl/wp-content/cache/comet-cache/cache`.' in /home/dxf/public_html/vzp.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php:435 Stack trace: #0 [internal function]: WebSharks\CometCache\Classes\AdvancedCache->outputBufferCallbackHandler('<!DOCTYPE html ...', 9) #1 /home/dxf/public_html/vzp.pl/wp-includes/functions.php(3783): ob_end_flush() #2 [internal function]: wp_ob_end_flush_all('') #3 /home/dxf/public_html/vzp.pl/wp-includes/class-wp-hook.php(286): call_user_func_array('wp_ob_end_flush...', Array) #4 /home/dxf/public_html/vzp.pl/wp-includes/class-wp-hook.php(310): WP_Hook->apply_filters('', Array) #5 /home/dxf/public_html/vzp.pl/wp-includes/plugin.php(453): WP_Hook->do_action(Array) #6 /home/dxf/public_html/vzp.pl/wp-includes/load.php(679): do_actio in /home/dxf/public_html/vzp.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php on line 435